Aktuality

Opatření z důvodu pandemie CORONAVIRU

13.03.20

Vážení zákaznící, vzhledem k aktuální situaci v oblasti pandemie Coronaviru a s nimi spojenými bezpečnostními zdravotními opatřeními, jsme byli nuceni pozastavit až do odvolání osobní odběry na našich prodejnách v Praze a ve Frýdku-Místku. Zboží nadále podle plánu expedujeme jak balíkovými tak paletovými dopravci, nadále probíhá doručování do výdejních míst DPD. 

Veškeré objednávky nadále zpracováváme v co možná nejkratším čase, avšak může docházet k delším dodacím termínům z důvodu výrazných omezení v dopravě a souvisejících rozsáhlých kontrol na hraničních přechodech.

Aktuálně! V návaznosti na bezpečnostní opatření zrušil paletový dopravce Gebruder Weiss možnost dodání na dobírku, v těchto případech je tedy potřeba provést úhradu předem (převodem, online platbou) nebo dle přechozí domluvy lze zboží dodat na fakturu se splatností. Dále v případě instalačních zásilek (doručení s pomocí, komfortní doručení) dodá 2- členná posádka zboží před byt nebo ke vstup do domu (posádky nebudou vstupovat do bytů). Případně nás prosím kontaktujte ohledně možností dodání. 

Nadále se budeme snažit o dodání v co nejkratším čase a průběžně Vás informovat.

Předem velice děkujeme za pochopení

Váš tým ADSAFE

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte ZDE!


Zapomenuté heslo
Zboží k porovnání:0ks
Nahrávám